OTA yhteyttä

1000 Lakes Distillery

Tiimi

Raimo Tittonen

Toimitusjohtaja

raimo@1000lakesdistillery.com

Viivi Tittonen

Varaukset ja tapahtumat

viivi@1000lakesdistillery.com

Tuija Nieminen

Myynti (Keski-Suomi)

tuija@1000lakesdistillery.com

Joni Pennanen

Myynti (Pirkanmaa ja Länsi-Suomi)

joni@1000lakesdistillery.com

Janne Siitari

Myynti (Itä- ja Pohjois-Suomi)

siitari@1000lakesdistillery.com

Mika Peltoniemi

Myynti (Etelä- ja Länsi-Suomi) & Viskitynnyrimyynti

mika@1000lakesdistillery.com

Janne Niskanen

Tuotanto

janne@1000lakesdistillery.com

Topi Pakarinen

Panimo

topi@1000lakesdistillery.com

Kalle Hintikka

Panimo

kalle@1000lakesdistillery.com

Mikko Oksa

Viskiasiantuntija

mikko@1000lakesdistillery.com

Eveliina Ventilä

Viestintä

eveliina@1000lakesdistillery.com

hello world!

Yhteystiedot

Jääskeläntie 214
40800 Vaajakoski
info@1000lakesdistillery.com 

Laskutustiedot

Y-tunnus: 
2374374-7
Verkkolaskuosoite:
003723743747
Verkkolaskuoperaattori: 
OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjäntunnus: 
E204503
Sähköpostilaskuosoite:
 JaaskelaInnovation.FI.P.147479-0@docinbound.com
© 1000 Lakes Distillery 2022
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram